Janule9

Zdál se mi sen, který se stal doopravdy, stalo se Vám to někdy?

Doplňuji:
odpověď pro MK44
To je neuvěřitelné, právě to samé se mi stalo byla to čeština a ten sen mě to naučil a já pak v realitě dostala za 1

Nejlepší odpověď
Sůwa

Zkusím trumfnout bolaka :
Často se mi zdává, že se pohybuji po Praze a ta je všude rozkopaná a MHD jezdí úplně jinak než má. Probudím se a ono je to tak… 🙂

Další odpovědi
bolak

jednou se mi zdálo že jsem šel do krámu, pak sem se vzbudil a šel jsem do krámu

trumfněte mě někdo..

MK44

Jednou, ačkoli jsem věděl, že se bude zkoušet, jsem se den předtím na všecko vykašlal. Potom se mi celou noc zdálo, že se mě ptají na věci, o nichž nemám páru, že vůbec ničemu nerozumím a že nevím, co bych odpověděl, a nakonec že mi dávají kouli. No, až jsem se vzbudil celý zpocený. A představte si, milá Janule9, ono to druhý den vyšlo! ;-(

Doplňuji:
Ad „sen mě to naučil“:

Týha. To se to pak sbírají jedničky. Dají se někde takové sny objednat? 🙂

Ellisa

Ano, toto už se mi také jednou stalo. Je to hrozně zvláštní.

Drap

Občas se to stává. Neni to až tak nic vyjímečného.

anonym

Podobný dotaz se tu řešil tak před 1–2 měsíci. Zkus si ho vyhledat, bylo tam dost odpovědí.
Ano, stává se to.

Hamon

Zrovna teď se mi zdá, že si ze mně politici dělají zádel, že musím živit dva milióny nemakačenků, že mě vláda okrádá a na všechno vesele dohlíží nějaký Brusel. Zatím nevím, jak ten sen dopadne, ale věřím, že se vzbudím a řeknu si: fuj, to byl ale odporný sen.

hanny 2

Zkusím trumfnout bolaka a Sůwu – jednou ve škole mně měla zkoušet češtinářka z 12-ti maturitních otázek.Všechno jsem se samozřejmě naučit nestihla.V noci před zkoušením jsem měla sen,že mně dala otázku – český romantismus – no a tu jsem právě neuměla.Tak jsem se to ještě ráno rychle našprtala a ona mně ten český romantismus fakt dala!!!
Doplňuji:
Kdybych to neuměla,tak by mně nepustila k maturitě!

KerrKnock

Horší spíš je, když se v noci bouchnete třeba do ruky o postel a tím, že se bouchnete se na chvíli vzbudíte, váš mozek začne pracovat s novým zážitkem a pak se vám v tom důsledku zdají sny jakože vás někdo zmlátí a uhodí zrovna do toho místa, kam jste se bouchli… Takže se pak probudíte a sen se stane opravdu „živým“. Tohle se mi stalo asi dvakrát a to je mnohem horší:D

Klára K.

Ano, jednou se mi u babičky zdálo, že byl pohřeb, že zemřel nějaký člen rodiny.
Přijedu domů---
Myška leží bříškem nahoru ☹

Šupiiik

Asi týden zpátky se mi zdál sen o tom že si pîšu s holkou a kouknu se na fotku.. jenže dnes se mi to doopravdy stalo.. nedokažu pochopit že tu fotku jsem vyfotil teprve včera a muj mozek ji viděl dopředu

Alokin084

Mě se zdálo že mi umřela fretka a asi o týden se to stalo nevím co to znamená.