Avatar uživatele
AAmila

Máte často živé sny?

Pojďme vytvořit debatu o snech :)
jaky druh snu se vam zda nejcasteji?
Meli jste nekdy lucidni sen?
Zdal se vam nekdy stejn sen 2×?
Jste namesicni?
hledate veci o kterych se vam zdaji na snari? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3048 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Živé sny jsou strašně zrádné. Jednou se mi zdálo, že se v posteli objímám s pěknou vyvinutou babou, probudím se – a nic. Jindy zase, že čurám, probudím se – a fakt!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pucipuci

Už se stalo,že mi zdál ten samý sen 2×, dokonce 3× a potřetí měl pokračování. Ale bývalo to spíše v dětství. Nyní mám spíše děsivé sny, že nestíhám. Např.přijde návštěva a já nejsem schopen uvařit kafe, stále někám odbíhám,voda ještě nevaří,pak je vyvařená…Měsíc na mé spaní nemá vliv, a do snáře jsem se díval dříve. Už vesměs vím, co znamenají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Nečastěji se mě zdá o paní učitelce třídní jak jí schazuji do propasti nebo před ní utíkám atd.
nejčastěji se mě zdají strašidelné sny
Např: se mě zdál sen jak jsem byl v nějakém kostele a přišel farář a potom začala hrát děsívá hudba a já jsem rychle vyběhl ven pak všichni lidi vyšli a hudba zesílila až na hororovou a tak jsem se utíkal schovat do spovědnice a ptom jsem se probudil spocený.
mnohokrát jsem měl lucidní sen
ano jednou po tři dny se mě zdál pořád ten stejn´ý sen jak jsem seděl z dědou (který už nežil)na schodech a povídali jsme si a pak řekl že mě ještě 2 krát příjde navštívit a potom už musí do nebe.

jsem náměsiční
ani ne jenom někeré sny které jsou hodně živé ale jinak ne

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Jeden čas, moje sny, byl jeden velkej horor.
Teď třeba se probudím, jdu se napít, nebo tak něco, a chci aby sen pokračoval, a fakt pokračuje dál. Taky se mi stane že mám sen jednobarevnej, tak ho hodím do barevna 🙂
Mám starej snář, ale nekoukám, nevěřím.
Jo a sen se mi zdá i vícekrát.
Náměsíční nejspíš nejsem – zatím si nikdo nestěžoval. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Ja treba ve skole usnu ale je to takovej „mikrospanek“ a zda se mi ze padam tak se rychle proberu a leknu se ;),to se mi stava casto

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

zrovna dnes mě někdo ve snu honil. utíkal jsem, ale nohy mi neutíkaly a když jsem se probudil, tak to byla jiná honička

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Kepler, tys mě rozesmál, dík 🙂

Sny se mi zdají zřídka.
V mládí se mi zdály i na pokračování.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek