AAmila

Máte často živé sny?

Pojďme vytvořit debatu o snech :)
jaky druh snu se vam zda nejcasteji?
Meli jste nekdy lucidni sen?
Zdal se vam nekdy stejn sen 2×?
Jste namesicni?
hledate veci o kterych se vam zdaji na snari? :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Živé sny jsou strašně zrádné. Jednou se mi zdálo, že se v posteli objímám s pěknou vyvinutou babou, probudím se – a nic. Jindy zase, že čurám, probudím se – a fakt!

Další odpovědi
pucipuci

Už se stalo,že mi zdál ten samý sen 2×, dokonce 3× a potřetí měl pokračování. Ale bývalo to spíše v dětství. Nyní mám spíše děsivé sny, že nestíhám. Např.přijde návštěva a já nejsem schopen uvařit kafe, stále někám odbíhám,voda ještě nevaří,pak je vyvařená…Měsíc na mé spaní nemá vliv, a do snáře jsem se díval dříve. Už vesměs vím, co znamenají.

jirka F

Nečastěji se mě zdá o paní učitelce třídní jak jí schazuji do propasti nebo před ní utíkám atd.
nejčastěji se mě zdají strašidelné sny
Např: se mě zdál sen jak jsem byl v nějakém kostele a přišel farář a potom začala hrát děsívá hudba a já jsem rychle vyběhl ven pak všichni lidi vyšli a hudba zesílila až na hororovou a tak jsem se utíkal schovat do spovědnice a ptom jsem se probudil spocený.
mnohokrát jsem měl lucidní sen
ano jednou po tři dny se mě zdál pořád ten stejn´ý sen jak jsem seděl z dědou (který už nežil)na schodech a povídali jsme si a pak řekl že mě ještě 2 krát příjde navštívit a potom už musí do nebe.

jsem náměsiční
ani ne jenom někeré sny které jsou hodně živé ale jinak ne

redy

Jeden čas, moje sny, byl jeden velkej horor.
Teď třeba se probudím, jdu se napít, nebo tak něco, a chci aby sen pokračoval, a fakt pokračuje dál. Taky se mi stane že mám sen jednobarevnej, tak ho hodím do barevna 🙂
Mám starej snář, ale nekoukám, nevěřím.
Jo a sen se mi zdá i vícekrát.
Náměsíční nejspíš nejsem – zatím si nikdo nestěžoval. 🙂

Nechápavé

Ja treba ve skole usnu ale je to takovej „mikrospanek“ a zda se mi ze padam tak se rychle proberu a leknu se ;),to se mi stava casto

anonym

zrovna dnes mě někdo ve snu honil. utíkal jsem, ale nohy mi neutíkaly a když jsem se probudil, tak to byla jiná honička

ReHu

Kepler, tys mě rozesmál, dík 🙂

Sny se mi zdají zřídka.
V mládí se mi zdály i na pokračování.