bolak

Zažili jste někdy nějaký duchovní nebo nevysvětlitel­ný jev?

Myslím tím, že jste třeba viděli pršet žáby z nebe, nebo člověka kterého nikdo jiný neviděl, nebo jste přišli domů a na stole stály na sobě postavené židle jedna na druhé, nebo jste přišli domů a na manželce ležel chlap a ona tvrdila že ho nevidí a podobně?

briketka10: to vypadá jako meteorologický balón :))
Drap: tak ho popiš, nestyď séé..
Danina65: povídej, přeháněj, jsem jedno ucho, jedno oko, a jedno rameno..jako ten nigerijský chlapec

Nejlepší odpověď
Danina65

Ano, bylo jich víc, dodnes pro ně nemám vysvětlení.

Další odpovědi
mojitek

v tomhle duchu ne.Ale na obloze jsem už párkrát viděl něco co by tam být nemělo…

terry

Nevysvětlitel­ný…nevím.
Viděla jsem při jedné akci auru naproti sedící osoby.

agentpv

zažil jsem ducha. V jednom starém mlýně – dnes penzionu – na pokoji č. 7. V noci vás budí pocit že tam někdo chodí, hrabe se vám v taškách, skříních… Cítily to i děti a já jim musel lhát že to nic není, i když jsem se od kuchařky dozvěděl že tam straší mrtvá milenka někdejšího majitele mlýna a že nejsme první kdo se na to ptá.
Zaslechl jsem i sprostou hádku uklízeček o to která půjde tento pokoj uklidit. pokoj číslo 7 už nikdy !!

Drap

Ano zažil jsem takový jev. Popisovat ho zde však nebudu, Jev může být nevysvětlitelný pro nás jen proto, že máme málo informací.

briketka10

Ano, několikrát jsem viděla tento útvar a nevím co znamená :)
https://lh4.go­ogleuserconten­t.com/-i5eRZeX1c5A/VK5i­IxxZN_I/AAAAA­AAAy3Y/ZlnWut­kVpgM/w1349-h759-no/maxresdefau­lt.jpg

orwell

Zažil, kdysi dávno ve škole. To jeden spolužák nenapsal do písemky nic a dostal trojku.

arachis

Ano,2× jsem něco viděla a jednou jsem měla výpadek času. (za střízliva…)

marci1

Zažila. Moje kamarádka byla vážně nemocná s rakovinou plic. Ležela už v těžkém stavu v nemocnici. Odpoledne jsem tam byla za ní. Ráno jsem si na ni vzpomněla, politovala jsem ji a nevím proč mě napadlo, že je možné, že už nežije. Podívala jsem se na hodiny. Bylo půl osmé. Odpoledne jsem znovu šla do nemocnice ji navštívit a sestra mi řekla, že ráno v půl osmé zemřela. Řekla jsem to sestře a ona mi sdělila, že se to stává více lidem. V okamžiku smrti jako by to blízký člověk už věděl. ☹

Emefej

Už mnohokrát jsem během návratu z hospody něco podobného zažil.

atlas

Ano jednou jsem skutečně viděl pršet žáby
Jinak už asi nic, spíš slyšel…:D

bolak

orwell: A nebyl to mladej Štrougal?

bolak

agentpv: a nechtěli tam jít uklízet proto, že tam straší duch? a nebo protože tam straší duch, a vždycky se tam někdo podělá strachy?

GM

bolak a mojitek – jenom proto, že nemáte ten dar se nemusíte vysmívat.

mojitek

mám pocit že jste to trošku nepochopila. Bůh jezdil na Harleji -to se říká mezi harlejáři,a rozhodně to neznamená „výsměch“.

mojitek

ted nějak nechápu čemu se mám vysmívat.Se nevysmívám

bolak

A já mám ten dar, vždyť říkám že jsem ho viděl.

bolak

mojitek: byl to Ježíš na motorce? jestli to bylo loni v dubnu poblíž Příbrami, tak se ti to nezdálo, já ho viděl taky

mojitek

tak tos musel vidět přímo Boha-ten jezdil na Harleji