Avatar uživatele
bolak

Zažili jste někdy nějaký duchovní nebo nevysvětlitel­ný jev?

Myslím tím, že jste třeba viděli pršet žáby z nebe, nebo člověka kterého nikdo jiný neviděl, nebo jste přišli domů a na stole stály na sobě postavené židle jedna na druhé, nebo jste přišli domů a na manželce ležel chlap a ona tvrdila že ho nevidí a podobně?

briketka10: to vypadá jako meteorologický balón :))
Drap: tak ho popiš, nestyď séé..
Danina65: povídej, přeháněj, jsem jedno ucho, jedno oko, a jedno rameno..jako ten nigerijský chlapec

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, johana 56, briketka10, atlas, marci1, NelieM, Agneta, gecco, rouzi, Danina65 před 2997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Danina65

Ano, bylo jich víc, dodnes pro ně nemám vysvětlení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

v tomhle duchu ne.Ale na obloze jsem už párkrát viděl něco co by tam být nemělo…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Nevysvětlitel­ný…nevím.
Viděla jsem při jedné akci auru naproti sedící osoby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

zažil jsem ducha. V jednom starém mlýně – dnes penzionu – na pokoji č. 7. V noci vás budí pocit že tam někdo chodí, hrabe se vám v taškách, skříních… Cítily to i děti a já jim musel lhát že to nic není, i když jsem se od kuchařky dozvěděl že tam straší mrtvá milenka někdejšího majitele mlýna a že nejsme první kdo se na to ptá.
Zaslechl jsem i sprostou hádku uklízeček o to která půjde tento pokoj uklidit. pokoj číslo 7 už nikdy !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano zažil jsem takový jev. Popisovat ho zde však nebudu, Jev může být nevysvětlitelný pro nás jen proto, že máme málo informací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ano, několikrát jsem viděla tento útvar a nevím co znamená :)
https://lh4.go­ogleuserconten­t.com/-i5eRZeX1c5A/VK5i­IxxZN_I/AAAAA­AAAy3Y/ZlnWut­kVpgM/w1349-h759-no/maxresdefau­lt.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Zažil, kdysi dávno ve škole. To jeden spolužák nenapsal do písemky nic a dostal trojku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Ano,2× jsem něco viděla a jednou jsem měla výpadek času. (za střízliva…)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zažila. Moje kamarádka byla vážně nemocná s rakovinou plic. Ležela už v těžkém stavu v nemocnici. Odpoledne jsem tam byla za ní. Ráno jsem si na ni vzpomněla, politovala jsem ji a nevím proč mě napadlo, že je možné, že už nežije. Podívala jsem se na hodiny. Bylo půl osmé. Odpoledne jsem znovu šla do nemocnice ji navštívit a sestra mi řekla, že ráno v půl osmé zemřela. Řekla jsem to sestře a ona mi sdělila, že se to stává více lidem. V okamžiku smrti jako by to blízký člověk už věděl. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Už mnohokrát jsem během návratu z hospody něco podobného zažil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atlas

Ano jednou jsem skutečně viděl pršet žáby
Jinak už asi nic, spíš slyšel…:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

orwell: A nebyl to mladej Štrougal?

před 2987 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

agentpv: a nechtěli tam jít uklízet proto, že tam straší duch? a nebo protože tam straší duch, a vždycky se tam někdo podělá strachy?

před 2997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GM

bolak a mojitek – jenom proto, že nemáte ten dar se nemusíte vysmívat.

před 2999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

mám pocit že jste to trošku nepochopila. Bůh jezdil na Harleji -to se říká mezi harlejáři,a rozhodně to neznamená „výsměch“.

před 2999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

ted nějak nechápu čemu se mám vysmívat.Se nevysmívám

před 2999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

A já mám ten dar, vždyť říkám že jsem ho viděl.

před 2999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

mojitek: byl to Ježíš na motorce? jestli to bylo loni v dubnu poblíž Příbrami, tak se ti to nezdálo, já ho viděl taky

před 3000 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

tak tos musel vidět přímo Boha-ten jezdil na Harleji

před 3000 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek