květinka.lil

Stává se vám někdy, že vám něco vadí a nevíte proč?

V poslední době mně vadí nějaké věci a ani nevím proč. Párkrát mně pomohlo, když jsem si o tom povykládala s kamarádkou… potom to přešlo. Ale teď to už vůbec nepomáhá. Moc ráda bych se toho zbavila, prosím neví někdo jak?

Odpovědi
anonym

záleží co přesně Ti vadí. může to být věkem, tím jak člověk stárne, tak mění pohledy na věc. mě už dnes například vadí chování většiny lidí. nezodpovědnost, arogance, lenost, nelogické myšlení. já už vím i proč, protože jsem starší a našel jsem i odpověď, proč mi to vadí.

Drap

Ne, nestává. Pokud by něco vadilo, tak to odstraním.

arachis

S věkem mi začíná vadit čím dál tím víc věcí, ale vždy vím proč nebo co mě rozčiluje.. Jestli potřebuješ rozebrat nějakou situaci, klidně napiš sz.