klaruška

zarudlé bělmo a bolest vnějšího koutku oka

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat jstli někdo nevíte jestli to nemůže být třeba zánět spojivek nebo něco takového.
Ráno když jsem se vzbudila, přítel si ihned všiml že mám zarudlé bělmo s plno žilkama u levého oka. U něj mě také bolí vnější koutek. Celý týden se cítím unavená odpoledne na mě dopadá bolest hlavy a unavenost. Do oka mi nic nespadlo a dnes jsem se vzbudila odpočatá, oči neslepené. Víte někdo?
Doplňuji:
Když se teĎ tak dívám mám trošku narudlé i víčko

Odpovědi
anonym

Drap má sice pravdu, že to může být zánět, ale protože mám dojem, že nechcete jet hned teď na pohotovost, tak doporučuji na oko přiložit vylouhovaný vlažný pytlíček černého čaje. Mělo by se to uklidnit.
Pokud se o mne pokoušely před léty podobné problémy, tak jsem používala slabý heřmánkový odvar, nebo kapky Sanorinu. Ta nejslabší koncentrace pomáhá i na ječné zrno a podobné neduhy. Jestli se nepletu, tak je to Sanorin 0,5%. V lékárně ale určitě dokáží poradit.

Drap

Může to být zánět, může to však být třeba jen i nějaké podráždění oka a podobně.Pokud obtíže budou přetrvávat, doporučuji navštívit oční.