alexina

Bolest levého koutku a další…

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat jstli někdo nevíte. Ráno když jsem se vzbudila, všimla jsem si, že mám zarudlé bělmo s plno žilkama u levého oka. U něj mě také bolí vnější koutek. Celý týden se cítím unavená odpoledne na mě dopadá unavenost. Do oka mi nic nespadlo a dnes jsem se vzbudila odpočatá, oči neslepené, je to jako bych měla něco v oku a nic nemám a bolest vystřeluje nad víčko, kde mne vylezá také silná žíla. Víte prosím někdo?

Nejlepší odpověď
ivzez

Vám asi na zdraví moc nezáleží, když svůj stav týden podceňujete
a pak místo návštěvy lékaře riskujete „konzultaci“ s laiky v internetu.

Nikdo jiný než lékař Vám neodpoví.
Po vyšetření, nikoliv přes internet.

Další odpovědi
orestez

Každý se s tím smíří, když to nejde vyléčit. Hlavně ať v nemocnici dobře vaří a bude nám chutnat.

Edison

Nevíme. Jsme tu sice všichni oftalmologové, ale bez vyšetření Ti nic konkrétního neřeknem.

Alesh

Těžko říct, návštěva očního lékaře je asi ideální řešení. Může to být banalita, která se sama během několik dní vyřeší nebo ne. Každopádně tohle musí posoudit odborník.

nyjono

No … a co ti na to řekl lékař?
Byla jsi u něj, aby se ti na oko podíval nebo jsi mu písla maila?

alexina

U doktorů jsem byla a nic tam nevidí, vůbec nevím, kam se mám obrátit.To oko mne bolí, už delší dobu a ted se to prostě za týden zhoršilo.

ivzez

Nesmíte se nechat odbýt. Pokud tam lékař „nic nevidí“, jděte k jinému.
Nechcete snad riskovat zhoršení zraku nebo o něj úplně přijít.