player242

Červené žilky v očním bělmu

Mám problém, na očním bělmu se mi udělalo mnoho červených žilek – na monitor nekoukám dýl než normálně – co to mohlo způsobit a jak to vyléčit ? Děkuji moc za odpověď

Doplňuji:
Skvěle děkuji za odpoveď Pájo ;) snad to pomůže

Nejlepší odpověď
Pájo

Může to být způsobeno jakoukoli únavou očí nebo jejich podrážděním (např. z prachu, suchého vzduchu). Skočte si do lékárny, tam Vám jistě vyberou vhodné oční kapky. Všímejte si, jestli máte ráno oči i „zalepené“, pokud ano, mohl by to už být zánět.