Anonym01

Co se stane s okem?

Kápl jsem si trochu větší množství francovky do oka, oko mám teď nateklé a bolí mě tak trochu. Co se stane s okem? Za jak dlouho ta bolest asi přejde?

Nejlepší odpověď
Damiana

Nic. Bude to ještě chvíli bolet, ale jestli nemáš oko nějak jinak poraněné, bude to v pořádku. Vypláchni si oko studenou vodou a nech to být. Nedá se nic moc dělat.

Další odpovědi
anonym

Damianu ještě doplním o to, že rychleji se oko uklidní a otok opadne, když si uvaříš černý sáčkový čaj a ty pytlíčky si dáš vlažné, jen lehce vyždímané na oční víčka.
Je to báječný obklad na předrážděné oči i po operaci očních víček.

bolak

Vypláchnout jak říká tady D ↑↑↑

Pak si na to dej nějakej chladivej gel nebo něco studenýho. Čajový sáčky bych si do voka určitě nestrkal. Hlavně ho měj zavřený a nikde zbytečně nevokouněj, nebo v noci přijde oční víla a bude po ptákách…

Jo jo, vypít vokem francovku, to chce kamaráde tréning…

pusinka50

Proboha proč si leješ francovku do oka??? na oči jsou speciální kapky a mastičky

Lakeysha

netušim, co máš bolaku proti čajovejm sáčkům, bylinky hojí. Je to prapůvodní a stále věrná medicína.