Avatar uživatele
Cheezy

Prosím o smazání

Prosím o smazání

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 760 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Hele, možná to bude znít divně, ale zkus navštívit lékaře ze vzdáleného regionu. Japonsko, Jižní Amerika…

Spousta lidí si to pochvaluje, především právě v souvislosti s dermatologickými problémy, které v našich končinách jsou „neřešitelné“. Známý u nás léčil přes 5 let nějaký „ekzém“ (nikdo nevěděl, co to je), lítal od čerta k ďáblu, počínaje obvoďákem, konče UVNkou, i nějaké léčitele zkusil > NIC!

V Japonsku mu doktor předepsal mast (žádné „laborky“ či „testy“, prostě jen tak „hned z první“!) , tu koupil a hned DRUHÝ den znatelná úleva, za něco přes týden byl ZCELA VYLÉČEN! :o :)

To není tím, že by tam znali/uměli „něco jiného/lepšího“, prostě jen trochu jiná filozofie lékařství, než u nás. BTW – pokud jde zrovna o Japonsko, tak raději navštiv nějakou větší kliniku, v soukromých ordinacích je to spíš ruleta. I v Japonsku mají své „doktory Cvachy“. A pamatuj, tlumočník je nutný, Japonci (včetně lékařů či jiných vysokoškoláků) umí anglicky DOST tristně, polovina snad ještě hůř, než já – a to JE co říci! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gonfaloniér

Dej si okurky na víčka. Možná to zní hloupě, když už si byl u oční, ale třeba to bude fungovat, pokud jsi to ještě nezkoušel. Často se na ta zapuchlá víčka dávají kolečka okurků. A někdy ty nejjednodušší způsoby fungují.
Popř. zajdi někam jianm, za jinými odborníky, do nemocnice.

Upravil/a: Gonfaloniér

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Není zač.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

ADMINE SMAŽ TO UŽ!!!!!!
ZA CO TĚ PLATÍME

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Bůh: A proč by měl? podle mně ta otázka byla v pořádku. Já bych spíš obnovil znění. Nechápu tohle ničení otázky po letech.

Nový příspěvek