Zarostlé nehty

Prosím kam v Plzni se zarostlým nehtem,už to asi nezvládne pedikura,chtěla bych nějakou novou metodu – s trubičkami,ale nemůžu najít kde jsem o tom četla.Kdo poradí kam se v Plzni obrátit.El.

Odpovědi
Rosťa

Já jsem se dočetla tohoto:
Další pomůckou při řešení zarůstajícího nehtu jsou tzv. SULCI PROTECTOREM. Jsou to trubičky z umělé
hmoty dodávané ve 3 velikostech. Vkládají se do nehtového valu, kde mohou Sulci zůstat minimálně 4 týdny.
Zadávám i zdroj pro Vás, kde si můžete přečíst článek, v němž jsem informaci našla.

Zdroj: 74.125.77.132/se­arch?q=cache:8­p1WRjXS5bwJ:www.nehtovestu­dio.cz/index.php%3Fsi­te%3Dsluzby%26kat%3D4­%26animstop%3D1%26s­essid%3Da74ej­v83ekmmbt6u82su­esdg53+metoda+neh­ty+s+trubi%C4%8Dka­mi&cd=8&hl=cs&ct=clnk&gl­=cz