Žárlivost?

Miluji ženu, která je moc hezká. Udržuje si hezkou postavu a hezky se oblíká. Ráda flirtuje s mužským pohlavím a mně to moc vadí. Nevadí mi když mluví a mluví i jiní. Nevadí mi když se směje a smějou se všichni, nevadí mi že je svůdně oblečená a nechávají si na ni oči jiní/ vadilo mi to, ale už jsemse s tím vyrovnal/Vadí mi když jsem s ni a ona se směje s někým z nečeho co podle mně není žertovní a ona začne nahrávat danému člověku. Směje se nad úroveň a mně málem raní mrtvice že nemá z čeho./ např. z toho že dostal k večeři málo hrachové kaše a on řekl, že to zapije acidofilním mlékem a že v noci bude z toho rachot/ Stojím vedle ní a mám pocit jako kdybych tam nebyl. Když to udělá a já se moc zlobím, zřekne: nedělám nic zlého jenom se mi to zdálo žertovní. Jsem veselý člověk řiká. Tančí a tančí tak že upoutá pozornost svím kouzlem. jsem moc smutný a každý to na mně pozná. Ona komunikuje s každým vesele.Směje se,žertuje, prostě bavý se jako kdyby nic. když se ji zeptám co to má znamenat? Řekne mi že žárlím / ať se léčím/ že ona to nedává na jevo a že to dusí v sobě. Je toho mnohem víc. Jsem zralí pro psychologa? Jestli jo znáte někoho dobrého? Žijeme spolu 25 let. Máme 4 deti a já ji miluji, jako na začátku. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Lencis

Pokud s vámi je 25 let a má s vámi 4 děti určitě jí nejste lhostejný. Buďte rád, že máte krásnou a šťastnou ženu. Pokud máte pocit že vás žárlivost „ovládá“ raděj opravdu navštivte psychologa. (Poradí vám obvodní lékař, nebo vyhledejte sám dle místa bydliště)

Není to nic špatného s někým si promluvit o svých pocitech… neznamená to že jste blázen, naopak… chcete situaci řešit a to je dobře. Možná budete mile překvapen, když zjistíte, že i vaše žena bude ochotna jít s vámi. Pohled třetí osoby, zejména pohled odborný může opravdu hodně pomoci.

Další odpovědi
Janulka

Nejsem žádný psycholog, takže jen laická rada nebo chceš li osobní názor. Jestli tě tohle štve už 25 let, co jsi se svou ženou, a ona si z toho stejně nic nedělá, a ty ji přesto velmi miluješ, tak klobouk dolů!:o) Možná by bylo fajn, kdybyste si spolu o všem popovídali, případně zašli do manželské poradny. I když, jak říkám, po 25 letech nevím nevím, jestli nastane nějaká změna…

Vcela

Zacnete delat totez, na vecirku, kam pujdete spolecne, naoko flirtujte s Vasi spolecnou kamaradkou, na ulici pomrkavejte po jinych zenach. Je to trochu drasticka metoda, ale vse udelate jen „jako“, samozrejme, ze nebudete flirtovat skutecne. Uvidite, jak se Vase zena bude citit hrozne, a velmi rychle si uvedomi, co jste Vy cela leta prozival…a sve chovani zmeni.

alenka901

to vypadá že si tě moc neváží,zkus třeba jí víc dávat najevo lásku,dárky,něhu a porozumění pokud tohle nevyjde asi je chyba v ní.držím palce

Dandi

Je třeba trošku si o tom popovídat…vyjádřit navzájem své city a pak se uvidí co dál…