chachar1922

Zaregistrovali jste smrt Stanislava Hranického ?

Jen tak mě zajímá, jestli o tom ví jen skalní fanoušci této hudby a nebo i někdo jiný. Jinak, je mi to moc líto. Kdybych mohla mu něco vzkázat, tak jen to, že kašlu na nějakou minutu ticha. Dneska na jeho počest budou u mě doma hrát Citroni tak nahlas, aby to tam nahoře slyšel.

Nejlepší odpověď
Braník

Jako rocker samozřejmě Citrony i s ním jsem znal a mám doma ještě jednu vinilku,čest jeho památce a jeho hlasu v Citronech
Doplňuji:
http://www.de­nik.cz/hudba/zem­rel-zpevak-heavymetalove-kapely-citron-standa-hranicky-20130408-jxxa.html

Další odpovědi
Rocker

Už jsem to zaregistroval hned ráno.Je to veliká škoda,jeho hudba ale bude znít dál.

iceT

Zaregistrovala jsem úmrtí Železné lady Margaret Thatcherové.Ale zaregistrovala jsem i tohle.

terry

Ano, slyšela jsem to v radiu.
Je to smutný, ale každý tem jednou musí.