Ivettt

Zapomnel jsem heslo (mobil)

Zadala jsem heslo 15× nespravně (nepamatuju si ho ). A mam tam ted napsane ze se muzu prihlasit pres ucet google… prihlasim a nejde to. A jeste tam mam tisnove volani .. Co mam udelat ? Mam dat to tisnove volani ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zavolej z jiného mobilu – třeba své kamarádky – na info linku a tam se určitě s nimi domluvíš – pravděpodobně na změně hesla .