Urijka

Zaplatí sedlákovi pojišťovna za pošlapané obilí, když mu úrodu zničí kruhy v obilí?

Zaplatí pojišťovna sedlákovi za pošlapané obilí, když mu je tam úrodu zničí kruhy v obilí?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ha ha.. jde pouze o chytráky, kteří se dělají zajímavými a přiživují se na popularitě kruhů.
Pokud bych měla odpovědět na otázku.
Sedlák se může klidně pojistit, ale
pochybuju, že ta pojistka bude platná :))
Kruhům v obilí věří akorát hl…i.

Další odpovědi
Drap

Pokud se nechá pojistit proti kruhům v obilí a bude řádně platit, tak ano.

dr.luha

Tady na JM jsou nepravidelné kruhy na dost velké ploše každý rok (tím nemyslím polehlé obilí), takže by to pojišťovna asi nepojistila. Kombajny si s tím ale celkem dobře poradí.