Zapíjení narození dítěte 2

Ráda bych vám vysvětlila moji nedávno položenou otázku : Přišla jsem do jiného stavu v době kdy se to vůbec nehodilo. Snažli jsme se půl roku. Otěhotněla jsem v době, kdy se mi v práci měla prodlužovat smlouvu na dobu určitou. V práci jsem to říct musela hned, protože dělám s chemickými látkami a tak mi samozřejmě smlouvu neobnovili. Byla jsem bez práce a novou jsem si kvůli častým nevolnostem najít nemohla. Na žádné sociální dávky jsem také nárok neměla, protože partner pracoval a tak jsme byli závislí jen na jeho platu.

To znamenalo, že jsem si ani nemohla na památku nechat fotku z ultrazvuku, na vyšetření jsem jezdila až do porodu stopem a jedla levná jídla , obden jsem si koupila jeden kus ovoce nebo zeleniny. Koupila jsem čtyři dupačky z bazaru za 20kč a kočár za 500kč. Má teta mi dala 3000kč na to abych po příchodu z porodnice byla v pohodě a než přijde porodné abych zaplatila pobyt v porodnici a vše co budu potřebovat. Ty 3000kč jsem nechala bohužel doma.

Porod byl naprosto šílený, tušila jsem, že to bude bolet, ale že takhle , tak to mě nenapadlo ani v nejčernějších snech. Bylo to tisíckrát horší než křeč do lítka a milionkrát horší než kdyby vám osmnáct hodin v kuse vrtali a trhali zuby. Nakonec na mě doslova skákali tři 80kg sestry a doktor ze mě dítě tahal kleštěma jako z krávy. Když jsem říkala, ať toho nechají, tak mě nikdo neposlouchal a ten de.il tam seděl a čuměl. Když ten horor skončil, tak si vedle mě sedl s miminem a řekl, že to je „nejkrásnější den jeho života“ . Vůbec nechápu jak to mohl říct. Hold co je pro jednoho neštěstí je pro jiného štěstí.

Když jsem pak přijela domů sanitkou , tak jsem měla seznam z porodnice co mám v lékárně koupit a účet za pobyt v nemocnici a přítomnost „otce“ u porodu. Doma jsem zjistila, že tam ty 3000kč nejsou. V koši byla krabice od pizzy a lahev od drahé wisky. V lednici nebylo nic. Takže on ty tři tisíce prochlastal, projedl a provozil v taxi. Pro mě to byla poslední kapka a hned jsem se odstěhovala k tetě. Pak brečel, že jsem všechno zničila a že chodil na přezčasy a tak to pak oslvíme spolu. Zničil všechno on.

Nejlepší odpověď
Drap

Smutné povídání. Nevím ale , na co chceš odpověď. Sama víš nejlépe jak se věci mají. Vše si musíte vyjasnit mezi sebou.
Gratuluji k dítěti, buď ráda že je zdravé.Všechnu tu bolest a trápení ti jistě vrátí.

Další odpovědi
Damiana

Ten „debil“ – jak ty píšeš, je otec tvého dítěte a bude jím pořád. Vybrala sis sama. Nezlob se na mne, ale byla to tvá volba a musíš nést její důsledky.
Píšeš, že jsi otěhotněla v době, kdy se to nehodilo, ale o dítě jste se snažili půl roku? Nechápu to. Víš, že existuje kondom nebo jiná antikoncepce?
Bylo by od vás obou dost ohavné a zbabělé, kdyby bylo „trestáno“ další nechtěné dítě, které nemůže za nezodpovědnost svých rodičů.

Tohle ale není chatovací fórum, zde dostaneš odpověď na otázku – a žádnou jsi nepoložila.
Jako vysvětlení tvého pohnutého příspěvku z minula to beru, ale zkus se vypovídat na Dona lince nebo nějakém rodičovském chatu, tam jistě najdeš lepší odezvu.

iceT

V těžké chvíli byl ale s vámi nebo alespoň vedle vás.Jiní muži na tohle psychicky nemají ani náhodou a jsou raději jinde.
Moje sestra taky neměla na drahé nové věci pro mimi,dost toho podědila po kamarádkách,ale ne úplně zadarmo,takže ty věcičky ještě mají využití.
Vy si myslíte,že všechno zničil on,on zase,že jste všechno zničila vy.
Zkuste mu dát ještě šanci,promluvte si,on přece nechlastá denně a není alkoholik?Nechcete snad být na výchovu mimi sama?

Reuef

ano udelal chybu ale odpoustet je lidske…tys to mela urcite hodne tezke ale on taky tak proste potreboval vypnout zkus se nad tim zamyslet