Zánět srdečního svalu

Jaké můžou být následky po zánětu srdečního svalu, je nutná hospitalizace v nemocnici.

Odpovědi
Lencis

Typické pro toto onemocnění je ztráta kondice, dušnost,při přechození,nebo v průběhu můžou nastat aritmie. Je tedy důležité nechat se hospitalizovat! Příčinou bývají různé viry ,kterých máme všichni dostatek a zákeřně napadají organizmus při oslabení!(stres,př­echození nemoci atd.)

Múže to dojít až tak daleko že se z vás stanou čekatelé na sdce náhradní a proto to nepodceňujte. Při zánětů se sníží stažnost srdce, každopádně je nutné nebrat toto onemocnění na lehkou váhu a pečlivě přeléčit !!! Po opravdu poctivém přeléčení by neměli být následky žádné.