pajazrajja

Zničehonic se mi na mobilu SAMSUNG Galaxy objevil symbol zámku u připojení k wi-fi. Jak se ho zbavit?

Dobrý den, zničehonic se mi na mobilu SAMSUNG Galaxy objevil symbol zámku u připojení k wi-fi. Poradíte mi někdo prosím jak se toho zbavit? děkuji.

Odpovědi
Kryšpín

Možná odstranit a znovu přidat síť, restaurovat směšovač a moden, obnovení všech nastavení, kontrola hotspod, režim v letadle, kontrola síťového hesla, aplikací a hlavně mít stále nové aktualizace.