LANOUR

ZAKAZ RIZENI NA PUL ROKU MUSIM ZADAT??

Dobry den dostal jsem zakaz rizeni na pul roku(technicky stav vozidla),ridicak mam stale u sebe muzu po skonceni zakazu opet hned jezdit???Diky Lukas

Odpovědi
anonym

To je mi divné.
PČR má odebrat řidičák a předá příslušnému pověřenému úřadu, který rozhoduje o odebrání nebo finanční sankci ve správním řízení. Pak musíš žádat příslušný pověřený úřad písemnou formou.

LANOUR

Zastavila me policie-dopravka,mel jsem prestavbovou sadu xenonu v auter,poslaly oznameni na magistrat na odbor dopravy,skoro po roce mi volal znamy od policie ze mam u nich obalku z magistratu jelikoz mi ji nedorucily podle adresy v OP,zasilku jsem prevzal,ale ridicak po me nikdo nechtel,tak se ptam jestly muzu po skonceni zakazu coz je asi za necele 2 mesice hned jezdit?

LANOUR

Zastavila me policie-dopravka,mel jsem prestavbovou sadu xenonu v auter,poslaly oznameni na magistrat na odbor dopravy,skoro po roce mi volal znamy od policie ze mam u nich obalku z magistratu jelikoz mi ji nedorucily podle adresy v OP,zasilku jsem prevzal,ale ridicak po me nikdo nechtel,tak se ptam jestly muzu po skonceni zakazu coz je asi za necele 2 mesice hned jezdit?