Squatingslav

Vrátí mi řidičský průkaz, když mně byl zadržen na půl roku, tj. do 18. 10.?

Před půl rokem mi sebrali papíry.(neměl jsem zadní RZ). Půl roku uplyne 18.10. Zdravotní způsobilost, výpis z karty řidiče, a psychotesty mám. Můj trest byl pouze půl roku a nebyl zkracován. Podle všeho, co jsem našel bych měl datem, kterým trest končí, dojít na dopravák ve svém okrese a požádat si o řidičák. Je tento postup správně?
Děkuji

Vrácení řidičského průkazu po půl roce mně

Odpovědi
Edison

A co píšou na DI? Nebo co ti řekli? Přoč se ptát veřejnosti na nepodloženosti, nebo chodit za kováříčkem, když není nic jednoduššího, než napsat nebo zavolat přímo kovářoj!!??

Arne1

Mělo by to tak fungovat, pokud je „zabavení“ na kratší dobu jak rok tak by se měl řidičák vracet bez problémů. Více ti řeknou na úřadě.

cukrar

Máte postup správně, páč píšete, že podklady máte (zdravotní způsobilost, výpis z karty řidiče, a psychotesty), pak jen dojít na evidenci řidičů a vyplnit žádost o vrácení řidičáku.