Zajímalo by mne…

jaký je věk ptajících se a odpovídajících. Já mám 55 let! A co Vy?
Doplňuji:
Omlouvám se všem za to,že jsem položil otázku,která již byla položena.Jsem tu krátkou chvíli.

Nejlepší odpověď
panenka

Už jsem to zde jednou psala je mi 32 let

Další odpovědi
Mili @

Bohužel mi do Vašich let moc nechybí…
Ale neřeknu!!!!
😁
Doplňuji:
BEAES – TO JSI HOLKA ŠIKOVNÁ! Číst a psát v tomhle věku umí málokdo!!!!
😁

iceT

Mě je 34.

BEAES

já mám 3

hanulka11

stejný

myšpulín

Ještě pár dní 29 🙂

anonym

tak já mám do důchodu daleko,a mládí je v čudu

mosoj

Tady je odkaz :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zajima-me-kolik-je-vam-let
Doplňuji:
barbakan " nerozumím vám. Odkaz jsem dal já. Co je na tom špatného?

dudu

Narodil jsem se ve stejném roce jako
Bertalan Farkas – bývalý maďarský vojenský letec a kosmonaut. Do vesmíru letěl díky programu Interkosmos v roce 1980.

aramah

Už jsem to na sebe práskla,v prosinci budu zas o rok.....

Mousinek

15 let

ten který je

Narodil jsem se v roce, ve kterém vydala skupina Rolling Stones svůj první debut.:-)

led

Skúste si vypočítať. Do základnej školy som chodila s Archeopteryxom

quentos

Tak u mě bude tentokrát odpověď jiná, než když otázka padla poprvé, už je mi totiž měsíc a půl 27 :{))>

panenka

Nám to barbakane nevadí nemusíš se nám omlouvat:-)

anonym

Někomu ne,ale někteří dávají odkazy!

mosoj

Kristepane. Dal jsem odkaz v dobré víře.
To je také proti kodexu.

mosoj

Navíc odkaz je na dobu kdy jste tady už byl.
Ale já v tom nevidím vůbec žádný problém.

kapka

Už jsem to tu kdysi jednou psala, takže znovu, je mi 35 let.

kapka

Oni to s těmi odkazy myslí dobře, podíváte se, jak kdo odpovídal, kdo tu teď třeba ani není.
Já ten svůj, kde jsme se o tom bavili kdysi s Miroslavem, nenašla, jinak bych ho taky třeba poslala.