Avatar uživatele
lenisek01234

Za jak dlouho jste se to naučily pokud jste trénovaly 1 deně tak jednu hodinu?

Chtěla bych se moc naučit provaz, roštěp a most. Našla jsem tuhle stránky s cviky – http://vsecko­mozny.bloger.cz/Cvi­ky/jak-se-naucit-provaz-rozstep-a-most
Myslíte že ty cviky pomohou toho dokázat nebo znáte jiné pokudj o jaké a jak cvičíte a jak dlouho? Moc děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, anonym, Bublinnka, anonym před 4158 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Jako dítě /kolem deseti let/, jsem uměla téměř úplně provaz a úplně krásně ze stoje most. Nechodila jsem na gymnastiku, bavilo mě to trénovat ve volném čase, i s kamarádkama jsme se tím dokázaly na dlouho zabavit. Prostě jsme zkoušely, co dokážeme. Nedokážu už říct, jak často jsem trénovala a za jak dlouho jsem se to naučila.
Ale pamatuju si, jak jsem se naučila ze stoje most. Stoupla jsem si zády ke zdi, do správné vzdálenosti, zaklonila se a dlaně dala na zeď, postupně jsem dlaněmi lezla víc a víc dolů, jak to šlo. Šlo den ode dne víc dolů, až nakonec úplně na zem. Pak už jsem mohla trénovat bez opory o zeď, nejdříve na svahu do kopce, zem byla přeci jen trochu blíž. A pak už i na rovině. Pamatuju si, že jsem v té pozici „most“ dokázala i docela rychle běhat, dávaly jsme si s kamarádkama závody.
Dál jsem taky dělaly hvězdy, když už jsme u tý gymnastiky. Už nevím, kdy jsem o tyto svoje superschopnosti přišla, dneska jsem ráda, když se zvednu ze dřepu do stoje, kolena bolíííí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ono taky záleží kolik máš let,já jako dítě chodila do gymnastiky a šnůru se naučila za pár dní,snad ani né týden,most za den atd,ale dnes bych mohla cvičit i pět hodin deně a stejně bych to nezvládla,jako dítě jsi mrštná a samozřejmě víc ohebná,v dospělosti už to jde hůř

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bublinnka

Tak já jako malá jsem byla na tom stejně jako kapka, most jsem se učila do kopce :) a povedlo se. Taky jsem nechodila do gymnastiky, ale chodila jsem chvíli do atletiky, tanečních a hlavně jsem běhala po venku. Pak tak kolem puberty jsem přestala cvičit, občas aerobic. Takže se mi zkrátily šlachy. Ale od března letošního roku jsem zase začala pravidelně doma cvičit a také se po cvičení protahovat. Cviky si pamatuji z dětství a jsou to přesně ty, které jsi poslala v odkazu, ale šnůru ani placku ještě neudělám. I když u té šnůry mi už chybí jen kousek :) Takže nedá se říct za jak dlouho ji uděláš ty, prostě musíš trénovat, nepřeceňovat se a určitě se ti to podaří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě bude za chvilku 14, most ze stoje jsem poprvé zkoušela asi pře týdnem. Byla to sázka s kamarádem. Stoupla jsem si kousek od zdi a jakoby pozpátku ručkovala (asi jak kapka). A povedlo se mi to napoprvé a bez bolesti. Takže záleží na tom, jak jsi ohebná, ale radím cvičit,cvičit,cvi­čit…Samozřejmě lehčí to budeš mít, když jsi např. hodila do gymnastiky, ale většinou už nejsi tak pružná jako dřív :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek