zjentek

Za jak dlouho hyne koronavirus v desinfekci na alkoholové bázi, ředěné cca na 55% vol.?

Já jenom ať se jasně ví, jak dlouho je třeba převalovat v ústech před polknutím. Za další tento časový údaj uživatelům také prozradí, zda po cíleném potřísnění rukou na nich virus zahyne ještě dříve, než slivka přirozeně vyprchá či nikoli a virus její těkavost přežije. A to je zvlášť důležitý údaj pro všechny, kdo nenechavý ruce pořád někam strkají, děkuji.

Odpovědi
Mc Merkurion

… je potřeba bejt řádně v lihu naložený, pak člověk přežije vše (nebo vo tom aspoň nebude vědět) …

rozmarynek

Koronavirus si v te tvoji „desinfekci“ akorat nasadi cerne bryle a lehne si na lehatko nez si s nim vykloktas usta. Ale ne ted vazne. Ono se doporucuji ty desinfekcni prostredky na bazi alkoholu jen kvuli tomu, ze vysusuji pokozku protoze koronaviry miluji vlhkost a samozrejme biologicky material. Idealni misto k zivotu pro ne je treba klika na WC nebo koupelne – vlhke prostredi a pravidelny prisun biologickeho materialu

zjentek

Alkohol řezený na 50% a v něm koronavirus. Jak dlouho to ta bestie přežije? Fakt mně to nechcete říct? Nebo si mám myslet, že ten covid přežívá kontakt s alkoholem neomezeně, čili nezávisle na době kontaktu? Nechci rýpat, ale i mandelinka má svůj omezený životní čas poté, kdy ji zakápnu kapkou ředidla.

Mc Merkurion

… to já bych tady podle týdle dedukce už nebyl …