Hufnágl

Za jak dlouho by se upekla pizza na Venuši?

==============
Tak jsem zjistil, že pizza by byla upečená za 4 vteřiny. Fofr, co?

Nejlepší odpověď
anonym

Já si myslím, že upekla hned a ne zrovna tak, jak si představujeme.

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že by to netrvalo déle než minutu a kdo ví, jestli bys to neměl na koksárenský způsob.

aliendrone

Záleží na konkrétních podmínkách (situaci), ale s ohledem na fakt, že na povrchu Venuše je kupříkladu olovo v TEKUTÉM stavu by to moc dlouho netrvalo. ;) :D

Kelt

Nevím, k čemu je tento poznatek dobrý? Můžeme si to spočítat pro všechny planety Sluneční soustavy včetně Slunce. A co když použiješ nějaké zařízení? A zapomněl jsi na jednu podstatnou věc. Nemůžeš to počítat jen podle teploty, ale je třeba i počítat se složením. A kolik je na Venuši kyslíku? Tak by to pečení proběhlo jinak, v jiné atmosféře než na Zemi.