hapiky

Za co, kromě záchrany života či zdraví milované osoby, byste dali všechno, co máte?

Nejlepší odpověď
Drap

To jsou jen takové řeči. Realita bývá jiná. Nikdo z nás nedokáže říct co by dělal kdyby..... Skutečnost se liší od představ a nikdo z nás nedokáže určit jak by se ve vypjaté situaci realně zachoval.

Další odpovědi
annas

Kdyby jsou chyby … „Kdybysem to býval věděl, tak bysem sem nechodil.“

I kdybych věděla, co se stane, nevím, co bych dělala. Každý je jiný, někdo v době neštěstí reaguje citově, jiný rozumově.

Sám jste se ptal, zda je někdo alergický na „kdyby“.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-alergicti-na-slovo-kdyby

Slovo kdyby bych zakázala, protože nic nezmění., někdy situace dokonce zhorší – výčitky svědomí.

Co bych tedy za záchránu dala, kdyby … Źádný opravný termín neexistuje. Co by bylo, tedy bylo, kdyby to bylo či nebylo, nebo kdyby se to stalo či nestalo? Nevím.

zjentek

Za nic! Co je mý, je mý! Ať si to vezmou sami, třeba změnou režimu, ústavy… je mi to fuk! ;)
K čemu máš v otázce slovo „záchrany“?

pepe88

Pusu na čelo,a šlo by se na pivo.

pusinka50

Mimo tebou jmenované bych nedala nic za nic. Ale za odpovědi na speciálně tvé otázky by si zde lidičky zasloužili aspoň palec za to, že ti vůbec odpoví.
🙂

Medulka.013

Za cestu do Kanady bych dala všechno na světě. Je to moje jediné přání, které mám. Nejraději bych žila v Kanadě navždy, ale stačil by mi i jeden jediný den.

ivzez

Za svobodu. Mám pocit, že si moc neuvědomujeme,
jak se nám svoboda postupně čím dál víc omezuje…

kuko ananas

Asi zato aby na mne niekomu zalezalo skutocny priatelia rodina bolo by pekne mat niekoho kto sa o vas zaujima ludia co toto nezazili nepochopia ale mat sa ku komu vracat domov by mi stalo za uplne vsetko co mam.
Sice by niekto slovko keby (kdyby) zakazal ale ludia ako ja ktorym zivot nachystal vsetko to najhorsie su za to slovo radi pretoze aspon na chvilu ich to prinuti mysliet na nieco uplne ine

hapiky

zjentek: Záchrana může být mimo jiné drahý lék.

hapiky

annas: Na žádné kdyby jsem se neptal, vaše alergičnost na kdyby je další věc. Slovo kdyby mám rád, člověk se může poučit.

annas

„Za co, kromě záchrany života či zdraví milované osoby, byste dali všechno, co máte?“

Pořád jde o podmínku, o možnost, která může, ale nemusí nastat.

Zkuste si odppvědět sám.

Kdybych někoho chtěla zachránit, tak bych dala …
Kdyby došlo k uvedenému neštěstí, tak bych dala …

hapiky

annas: Vy sama tomu opravdu věříte že vaše kdybych, je smyslně stejné jako moje co byste? Nevěřím.....

hapiky

Mě neukecáte

annas

Neodporuje to vašemu dotazu?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-alergicti-na-slovo-kdyby