Z kolika gramů se vlastně počítá procentuální obsah THC?

Nedávno na srazu vznikla situace, kdy jsme nebyl nikdo schopen odpovědět… Když někdo řekne, že rostlina má obsah THC dejme tomu 10%… Ale čeho? z jakého základu? Kolik má v tom případě těch 10% gramů?

Nejlepší odpověď
Arne1

Zkus si odpovědět na otázku: Co je to procento? Učí se to na základní škole.

Další odpovědi
metro

Z celkové hmotnosti rostliny.

Emefej

Víš co to je procento?

Klaproth

To je přece úplně jedno.

Dochy

Spousta keců, ale víceméně nikdo neodpověděl. Je fakt, že otázka není položena úplně nejlépe. Přesto by se dalo odpovídat na:

  1. celá rostlina/ celá zelená část/list/květ
  2. čerstvě sklizená rostlina/sušina

Kelt

Procento je setina celku. Procento nemá jednotku. Procento bereš podle částky v Kčs, v gramech a pod. Takže když máš 80 g a získáš 25 g, kolik je to procent? Když smartfon stojí 14000 Kč a ty ho koupíš na 4 000 Kč, taky je to možné vyjádřit v %.

ivzez

Z toho množství, které právě je k dispozici.
Kolik gramů bude 10 % z např. 5 gramů?