dust8

Z čeho vyrobit dva nájezdy k obrubníku u trávníku, aby se dal přejet s plně naloženo kárkou?

Odpovědi
Drap

Nejlépe ze dřeva. Je relativně lehké, snadno instaluješ, snadno sklidíš. Pokud tam může být trvale , tak zvol něco pevnějšího, třeba beton.

elkon

Záleží jak vysoký je obrubník. Já bych použil třeba trubku (průměr podle výšky obrubníku a k ní bych podél přivařil pruh plechu, např. sílu 5mm, délku podle potřeby a šířku třeba 150mm. A je to „na věky“. Už jsem to párkrát dělal.

aliendrone

Na 2 běžné nájezdy potřebuješ 2 běžné havloidy. Pomocí Vibromaxu (ručně vedený vibrační válec) přiválcovat k obrubníku, dávej při tom pozor, aby tě při tom presování neostříkl obsah jejich střev. 😉

Jde o řešení EKOLOGICKÉ, nájezd je plně biologicky odbouratelný a nejenže nevznikne žádná reálná škoda, ale naopak uděláš svět LEPŠÍM! A pak že z havloidů nikdy nic dobrého nevzejde, prostě se MUSÍŠ SNAŽIT! 😉 😁 😁