Pajena

Z čeho všeho může člověk zkolabovat?

Chápu že nedostatečný pitný režim , velké horko/zátěž
Mohl by zkolabovat člověk se srdeční vadou nebo vysokým či nízkým tlakem ?

Dnes při Tělocviku jsem zkolabovala a vůbec netuším z čeho žádná velká zátěž , najedla jsem se dost (snídaně,svačinu a oběd) vypila jsem před tím cca.1,5litrů …

Mohl by člověk tedy zkolabovat i jen tak na rovné zemi otázkou toť z čeho , děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Vysoký nízký tlak, z hladu, z žízně, z nemoci , z únavy, z přebytku cukru, z nedostatku cukru, z alkoholu, z drog, díky vrozené vadě, ze vzduchu z velkým obsahem CO2, těch možností je spousta.

Další odpovědi
zjentek

Bahcha, dá se zkolabovat i z otázek.

Dochy

A nemohlo to být z nějakého z těch Tvých pokusů jak se vyhnout lyžáku?

isteron

Je veľa dôvodov, najmä u mladých je to treba poriadne vyšetriť. Napr. aj nízka hladina cukru , alebo príliš vysoká hladina škodia. Cukor má byť od 3 do 6 mmol. Krvný obeh tiež treba vyšetriť. To vyšetrí len lekár, treba zobrať krvný obraz, spraviť ekg, sonografiu , rontgen ap. Na internetovej diskusii sa takéto veci nedajú radiť !

ivzez

Možných příčin je celá řada, o co šlo,
by mohl zjistit jenom lékař.

JájsemRaibek

Je zajímavé, že učitel tělocviku nepřivolal doktora, nebo tě k lékaři neposlal, když jsi zkolabovala při hodině tělocviku. Lékař by ti sdělil z čeho.

anonym

Pajeno, chtěl jsem vám jen sdělit, že vám již odmítám pomáhat. Celou dobu jsem se vám spolu s dalšími, snažil pomoci. Dokonce jsem pro vás dobrovolně vytvořil návod. A vy mi zcela slušně odepíšete: „Dilinooo mám mobilní verzi jediná ivzez mi pomohla“

Děkuji samozřejmě ivzez, že Pajeně pomohla. Já vám však už pomáhat nebudu, protože pomáhat člověku, který zřejmě o pomoc nestojí a je takto nezdvořilí a nevděčný nemá cenu.

Edison

Na čistě vysoký tlak se nekolabuje. Ten nebolí a v zásadě nic nedělá. Jen poškozuje ledviny, srdce a mozeg. U vysokého tlaku je největší problém případná mrtvička. Když se kolabuje na tlak, tak na nízký.