Nick42364

Xiaomi 11T Messenger nechodí upozornění

Nechodí upozornění na Xiaomi 11T na Messengeru MIUI global 13.0.2 android 12 více viz foto co s tím můžu udělat aby fungovaly nová oznámení?

Odpovědi
Viktorie II.

Pravděpodobně je chyba v nastavení messengeru. Vejdi na messenger, klikni na tři tečky (vedle „chaty“) – předvolby -
Zvuky upozornění – zaškrtnout – Použijte zvuky jako upozornění na příchozí zprávy, volání nebo videochaty a zvuky v aplikaci.

Malvína

Messenger stojí hlavně poslední dva roky za prd! Co aktualizace, to horší “inovace”. Stává se mi, že ne všechny zprávy se mi oznámí cinknutím.

Viktorie II.

Malvíno, já nemám takový problém.