sara-sara

Vztah pes – páníček

Zajímalo by mě, jestli po delší době odloučení pes na svého jinak milovaného pána zcela zapomene? Pokud ano, po jak dlouhé době?
Doplňuji:
Souhlasím s Vámi všemi :)
Poa.li: ano, také jsem slyšela japonský příběh o psovi, shiba inu, mám dojem, který čekal každý den na nádraží, až jeho pán přijede z práce – a to i dlouho po páníčkově smrti…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já myslím, že určitě nezapomene.

Je to jak v lásce, co je v srdíčku, to se z něj nikdy nevymaže.

Zde malý příklad:
http://img.na­dapenny.com/t20/110­51/nadap121715770­360232.jpg

Další odpovědi
takhlene

Záleží jak je pes na vás vázáný. Některý po vás třeba za měsíc už ani neštěkne, jiný se bude trápit celý život. Dospělý pes už ale většinou nezapomene nikdy.

panenka

Nezapomene vždy si svého páníčka bude pamatovat.

hanulka11

jsou psi ,kteří i žalem po páníčkovi umřou to mi věřte

FOG

Myslim,ze nezapomene,ale kdyz obcas cestuji a musim ho dat na nejaky cas 2–4 tydny na hlidani na mistni veterinu,ktera je na to vybavena,tak potom se mnou ze zacatku moc „nemluvi“,proste je urazenej,ci nastvanej,ale po case je to zase OK.

johana 56

Opravdu nezapomene i po letech.
Doplňuji:
Tím, že moc „nemluví“ dává jasně najevo,že ho páníček zradil a chvíli potrvá,než mu odpustí.

led

Pes nezabúda dobro a zlo. To medzi tým mu je jedno.
Nie je to len vlastnosť dospelých psov, aj šteňatá si pamätajú.
Už som tu písala o šteňati, ktoré som rodila ako pôrodná baba a starala sa oň, kým matka bola chorá. Po dvoch rokoch odlúčenia si ma stále pamätalo…

poa.li

Nezapomene. Kdysi kolem mě proletěl příběh o psovi, který čekal dlouhé roky na letišti na svého pána. Čekal, dokud nezemřel…

Pajka.111

Jj, tady mají všechny ty produkty https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/produk­ty/ a jsou opravdu dustojne. Jako myslím, že si každý vybere a bude mít pěknou doživotní vzpomínku.

Sonka Pop

Tady mrkni, tady uvidíš, co nabízejí https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/gale­rie. My máme urničku, je to důstojná upomínka.

XenieRo

Dobrý den, měla bych dotaz… je tu někdo, kdo má zkušenosti s http://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz Jak jsme byli spokojeni? Je o ty naše miláčky dobře postaráno na té jejich poslední cestě? :(

Pajka.111

Ahoj, my jsme služeb krematoriumzvi­ratpraha.cz využili a jsme moc rádi, že jsme se pro ně rozhodli. Poslední rozloučení bylo opravdu na úrovni a my máme skvělý pocit, že jsme udělali vše, pro jeho poslední rozloučení.

XenieRo

Ahoj, moc moc děkuji za info. Jejich služeb využiju, myslím, že je to nejlepší volba. Nějaké upomínkové předměty sis koupila? Jaký?

SuzanKa

Hele, oni toho mají docela dost. Urničky, přívěsky, tlapky, ale třeba i obrazy. Fakt si vybereš a jako upomínka je to opravdu senzační.