Maaara

vzduchovky

Co říkáte napřiklad vzduchovce Hammerli Firefox 500 cal.4,5mm

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pro začátečníky je dobrá ale jen na chvíli.Vzhledem k nižšímu výkonu 7,5J umožní i mladším střelcům pohodlné natažení a jemnou střelbu, bez velkých zpětných rázů.

Další odpovědi
anonym

Já jsem měl vzduchovku Slavia a byl jsem s ní velice spokojený. Jinak na dotaz odpovídám,že cenově je dostupná,design výborný,jen ta pažba z plastu mi nesedí.
Tak tato mě nadchla: http://www.vzduchov­ky.com/atlasob­chod/vzduchov­ky-a-vetrovky-pcp-/ceska-zbrojovka-vetrovky-pcpa/

" JE LEPŠÍ ZBRAŇ MÍT A NEPOTŘEBOVAT JI,
NEŽ POTŘEBOVAT ZBRAŇ A NEMÍT JI....."

led

V nezodpovedných rukách dokáže dobre ublížiť. Aj nechtiac pri nedodržaní bezpečnosti s manipuláciou. Je to zbraň!