Filip84

Využili byste Ordonanzradtrag­bahre?

Neboli „Bicykl – nový dopravní prostředek v rakouské armádě“, nebo také jízdní kolo a nosítka v jednom. Tuto novinku představil váženýmu obecenstvu Illustrovaný svět v roce 1902.

Využití mne napadá hned několik:

  • znavený cykloturista si přestaví kolo na nosítka a se na nich natáhne,
  • cyklista lékař / lapiduch využije k přepravě pacientů,
  • manželka si dojede na kole do hospody pro manžela, který to s kořalkou hrubě přehnal, a na nosítkách si ho odveze domů.

Napadá vás jiné, podobně nebo více kreativní, využití Ordonanzradtrag­bahre? 😎😂

https://www.bej­vavalo.cz/clan­ky.php?detail=1427

Nejlepší odpověď
aliendrone

Klidně. Vidím poteciál prostredku jakožto ternažeru pro cirkusové artisty (páry), předvádějící lůžkovou soulož na vysoko zavěšeném laně. K výcviku udržení rovnováhy. 😉

Taxem zvědaff, s ČÍM přijde zjentek!? 😉 😁 😁

Další odpovědi
led

Dobrý nápad aj dnes, keď v mnohých mestách si nemáte ako oddýchnuť. Lavičky nájdete ťažšie než v uliciach rozsypaný šafrán a ľahnúť si na trávu v parku hneď pohoršuje citlivých mešťanov. Ale keď si zdriemneme na bicykli, zaparkovanom na chodníku v mestskom parku, nanajvýš dáme podnet na vznik HOMC – hnutie oddychujúcich mestských cyklistov.

Rokio

Ne, nepotřebuji to.