ColdBlue

Ovlivní můj neprospěch v 1. pololetí třetího ročníku SŠ mé šance na přijetí na VŠ?

Zdravím,
jakožto poněkud přehnaně ambiciózní člověk jsem nyní vystavena pochybám. Vždycky jsem měla skvělé známky. Na základce pořád vyznamenání, v prváku první trojky, v druháku přišla nemoc a s ní vysoká absence, tudíž jsem to dotáhla se čtyřkama. Teď jsem ve třetím ročníku střední školy a první pololetí mi extrémně ujelo. Jako fakt dost. Kvůli problémum v rodině, zdravotnímu stavu a mé ztrátě motivace jsem toto pololetí neprospěla ze dvou předmětů. Což mě vydeptalo a donutilo naštvat se sama na sebe.
Vždycky jsem chtěla na vysokou, momentálně na učitelství jazyků (jazyky jsou jediná věc, ze které mám 1 a plně ji ovládám) na filozofické fakultě. A otázka teda zní, zda neprospěch v 1. pololetí třetího ročníku SŠ nějak ovlivní mé šance.
Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
chachar1922

Nevím jistě, ale myslím si, že se berou průměry z vysvědčení druhých pololetí 1,2,3 ročníků a první pololetí 4. ročníku.

e1232851@trb

ANO !!!