Avatar uživatele
slad08

Jak vypočítat průměr maturitního vysvědčení?

Na vysokou školu musím zaslat ověřenou kopii maturitního vysvědčení včetně vyočteného průměrného prospěchu.
Zajímalo by mě, kam se průmerný prospěch má vepsat, přímo někam k té ověřené kopii nebo se to dělá nějak speciálně?
Děkuji

zlatokopko → je vzřejmé, že si nečetla mou podotázku, připouštím, že má otázka je zformulována špatně. Pouze nevím kam vypočítaný průměr napsat. Mám ho napsat přímo někam na tu kopii? To se mi zdá neprofesionální.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3251 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Fakt neumíš vypočítat průměr? Fakt si odmaturoval?
To je tím, že se nematuruje z matematiky:-(((

Doplňuji:
Ty jo, dyť ti to dopsal gecco, napiš ten průvodní dopis.

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

zzzlatokopka: průměrů existuje několik druhů, každej se počítá jinak, tak si třeba není jist… ale z popisu otázky je zřejmé, že spíš neví, kam ho napsat, než že by ho neuměl spočítat

před 3251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Pokud není uvedeno jinak, pak se jako „průměr“ uvažuje aritmetický průměr. Předpokládám, že při přepisu do otázky se někde část informace ztratila. Ten průměrný prospěch… předpokládám že bude z každoročních vysvědčení, nikoli maturitního…

před 3250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Průměr toho papíru co má na něm vystavené maturitní vysvěčení asi nechtějí, nebo jo? 😁

Tak proč se ptá „jak vypočítat průměr“? Jsem tu pak úpe zmatená:-D

před 3251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Jo a Quentos, já se sem chodím bavit, ne radit:-D Radit zase budu, až tu nebude operovat mazal:-)

před 3251 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek