NL2

Co dělat, když neznám svůj průměr za ročníky?

Co dělat když nevím můj průměr za ročníky?

Hlásím se na VŠ a požadují po mně průměry za ročníky na SŠ, které nevím. Je možné podat přihlášku s vymyšlenými průměry?

Odpovědi
ivzez

Do přihlášky se vypisují i známky, ty také budete vymýšlet?

Zavolejte si na svou střední školu a dohodněte se, kdy si
můžete přijít. Známky i průměry se doplní z třídního katalogu
a rovnou si tam obojí necháte potvrdit.

Nezapomeňte už v telefonátu říct, co potřebujete,
aby mohli pro katalog zajít do archivu.

Mc Merkurion

… jak se může někdo hlásit vysokou a neznát, nebo si neumět spočítat průměr za ročník, takovej nepatří ani na střední !!! … a ještě to chce podvádět !!!

Arne1

Pokud si nedokážeš spočítat průměr známek tak běž raději házet lopatou a neotravuj na vejšce. I tak se na techniku hlásá spousta polointeligentů kterým nic neříká trojčlenka.