Co znamená zkratka KKOV na maturitním vysvědčení a kde ji najdu?

Nejlepší odpověď
1popelka1

KKOV (Klasifikace kmenových oborů vzdělání) je jedna ze zkratek pro kód oboru střední školy. Na poslední pozici před lomítkem je písmeno, nikoliv číslice. Údaj by také měla mít k dispozici příslušná střední škola.

Můžete použít převodník kódů studijních oborů – http://founder­.uiv.cz/katalog/pre­vodn.asp?

Kde přesně se nachází, doplním, až najdu vysvědčení:-)
Doplňuji:
Kód se nachází na maturitním i ročníkovém vysvědčení na přední straně nahoře – „Studijní obor (kód a název)“. Pokud jej tam nemáte, kontaktuje vaši střední školu, ta vám kód musí sdělit.

1popelka1

Na nových formulářích SEVT místo „studijní obor…“ bývá už „obor vzdělávání (kód a název)“