Kelt

Vypíná mi obrazovka na telefonu. Kde si nastavím čas trvání?

Konečně jsem si pořídil telefon, kde mohu poslouchat skladby a pod a to i na dálku za pomoci handsfree. Ale když mi zhasne obrazovka musím znovu zapínat telefon, nebo na něj každých 20 s tukat. Někde by tam mělo být nastavení doby, jak dlouho bude viditelné to, co je na obrazovce. Když zhasne obrazovka, tak mi nahrávka dohraje až do konce, ale protože není vidět nic na obrazovce, musím to znovu zapínat. Tak doufám, že mi tu někdo poradí, jak to udělat, aby telefon sloužil mne dle potřeb a ne, že já ho budu každou chvíli kontrolovat. Děkuji.

Odpovědi
Hlada

V telefonu s Androidem je možné délku podsvícení nastavit v Nastavení/O­brazovka/Režim spánku
Otázkou je smysl delší doby podsvícení, protože má velký odběr a podstatně snižuje výdrž baterie.

Dochy

Slušný přehravač dá systému na srozuměnou, že v době přehrávání je nutno uživatele považovat za aktivního a tedy akékoli zhasínání displeje je nežádoucí. Alespoň VLC který mám na telefonu toto dělá.