Avatar uživatele
josefosmy

Výměna blatníků Felicia

Dobrý večer všem. Chtěl jsem se zeptat majitelů Škoda Felicia, jestli je přední a zadní nárazník přišroubován nebo přivařen. Pokud jsou jen přišroubovány, mám šanci si je sám vyměnit ? Děkuji za odpověď
Doplňuji:
Pardon za chybu v textu. Jedná se mi o přední a zadní blatníky, nikoliv nárazníky. Děkuji uživatelce Deli za odpověď, teď jesště někdo kdo dělal zadní. Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ar

Josefe, přední blatníky jsou přišroubované, výměna není nikterak náročná, myslím, že ji zvládne i lajk. Horší je , že když jsou prohnilé blatníky, dost často bývá uhnilá i část podběhů ke kterým je blatník přišroubován.
U zadních blatníků je to horší ty jsou vařené a jsou v podstatě „součástí“ karoserie. Nicméně pokud jsou uhnilé lemy zadních blatníků, není potřeba výměna celých blatníků, ale jen jejich lemů. Přesto je to ,ale lepší nechat na autokarosáři i když zručný „kutil“ s patříčným vybavením to zvládne taky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Mám zkušenost s výměnou předních blatníků – byly přišroubovány, ale tak přirezlé, že jsme jich tam části museli nechat a přes ně přidělat nové. (No, vím, neprofesionální, ale už to nestálo za to jet s tím někam…)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
L.Knize

Blatníky jsou šroubované a lepené karosářským tmelem.Nárazníky jsou plastové a šroubované zevnitř.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek