MichaelOffic

Vymažou se kontakty/zprávy z auta Škoda poté, co se odpojím přes BT?

Propojil jsem mobil s autem, abych pustil přehrávač, ale naskočilo mi tam, že byly importovány kontakty, tak mě zajímá, zda se to po odpojení vymaže. Díky.

Odpovědi
orestez

Co by si dočasná vyrovnávací paměť měla uchovávat? BT ve voze by mělo dávat 2 volby. Sdílení kontaktů pro telefonování přes BT a spojení s médii, audio video. Je tam snad RAM, ne?