Vymazání položky při startu počítače?

Jak jsem psal minule, po spuštění počítače je položka AdobeARM.exe, tu jsem teda nepovolil a nic se neděje.
Ještě je tam jedna položka:
rundll32.exe bthprops.cpl,,Blu­etothAutetici­tationAgent
Počítač nemá bluetoth, ale mám zařízení, které mohu při použití vložit do USB. toto používám jen někdy a jen pokud zasunu do usbčka.
Musí to být po spuštění?
Nebo co to je?
Díky.

Nejlepší odpověď
Bedy

Tak si hlavně Adobe Reader pravidelně aktualizujte pomocí Nápověda-Zkontrolovat aktualizace…, protože to je jeden z nejnapadanějších programů.

Tamto bych tam radši nechal, protože při připojení bude bluetooth hned aktivní.

Jinak tohle promazávání Po spuštění (Startupu) by běžný uživatel neměl dělat, lepší je, kdžy někdo zkušenější vidí celý seznam a určí, co a jak…