Alissea

Výklad snu, který se dlouhodobě opakuje

Ahoj lidi, není tu někdo kdo se zabývá výkladem snů nebo ho to alespoň zajímá a pomohl by mi najít odpověď?
Hledala jsem různě na internetu, ale nic úplně neodpovídá…
Už dva měsíce mě babička honí v noci po lese s motorovou pilou v ruce a za poslední týden mi vykopala hrob a na náhrobní desku tesá mé jméno.. les nepoznávám a místo kde tesá do kamene je taková menší mýtinka s malým rybníkem, sedí na pařezu a mezitím co tesá já ji koukám jakoby ze shora přes rameno..
S babičkou vycházíme celkem dobře a obě nás to začíná děsit 😅
Děkuji každému kdo přijde s nějakým nápadem nebo řešením jak tohle ukončit 🙂

Odpovědi
agentpv

možná na tebe babička něco „šije“ a podvědomě jsi to vycítila.
Nebo ti něco udělala v dětství (za něco tě potrestala) a ty jsi na to zapomněla ale tvé podvědomí to má uchováno.
A nebo to je něco jiného, třeba z minulého života.

Drap

Pomoc je snadná. Nedávej do rukou babičce motorovou pilu.

led

Veľa jedla a pozeranie (čítanie) hororov a iných „drasťákov“ (včetne televíznych novín) na noc škodí.
Jedno z riešení vášho problému je nerušený, naozaj uvoľňujúci spánok. Pred spánkom si treba vyčistiť myseľ a pomocou nenásilnej melódie naladiť sa pozitívne.

novakjarek90

Vaše rodina ztratí někoho ve válce