honza19hk

Vyfotil mě radar s autem co nemá co dělat na silnici-(VT-55A) co můžu očekávat?

Jel jsem s VT-55A v rámci přejezdu k vyproštění zapadlého kamionu,překročil jsem rychlost o 8 km můžu něco očekávat. Tank by správně na silnici neměl,myslíte že pochopí,že jsem jel vytáhnout kamion z louky?

Nejlepší odpověď
anonym

Už ses jednou ptal na podobné a dostalo se ti regulérní odpovědi o podvalníku. (viz odkaz:)
Tentokrát jedině kličkovat, že máš nepřesný tachouš, nebo se bránit za pancířem až na tebe přijdou.
Případně, ať za tebe tahá kaštany z ohně ten zachráněný (pokud to nebyla černota bez dokladů).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pasovy-buldozer-cat-d11r-vs-silnice-2-tridy-j-to-mozne

Další odpovědi
L.Knize

Pokud vozidlo nepatří na silnici, předpokládám, že nemá RZ (SPZ).
To znamená, že podle fotografie z radaru nemají možnost určit majitele. Další věc je, že by na fotce měla být vidět tvář řidiče, jako důkaz, že spáchal přestupek.

cukrar

Honzo, zkuste psát pravdu, páč Vás nevyfotí radar pokud jedete o 8km rychleji…

mafyba

Tím si nejsem tak jistá jestli to příslušníci policie pochopí oni si přece musí vydělávat.Počítejte s variantou že budete muset zaplatit pokutu

lukas.zmizik

Nepochipí a neměl. Chceš říct, že jsi jel s vyprošťovacím tankem v obci rychlostí o 8 km/h více… na pohádky je prostor jinde…
Doplňuji:
nepochopí