Avatar uživatele
honza19hk

Vyfotil mě radar s autem co nemá co dělat na silnici-(VT-55A) co můžu očekávat?

Jel jsem s VT-55A v rámci přejezdu k vyproštění zapadlého kamionu,překročil jsem rychlost o 8 km můžu něco očekávat. Tank by správně na silnici neměl,myslíte že pochopí,že jsem jel vytáhnout kamion z louky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Už ses jednou ptal na podobné a dostalo se ti regulérní odpovědi o podvalníku. (viz odkaz:)
Tentokrát jedině kličkovat, že máš nepřesný tachouš, nebo se bránit za pancířem až na tebe přijdou.
Případně, ať za tebe tahá kaštany z ohně ten zachráněný (pokud to nebyla černota bez dokladů).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pasovy-buldozer-cat-d11r-vs-silnice-2-tridy-j-to-mozne

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
L.Knize

Pokud vozidlo nepatří na silnici, předpokládám, že nemá RZ (SPZ).
To znamená, že podle fotografie z radaru nemají možnost určit majitele. Další věc je, že by na fotce měla být vidět tvář řidiče, jako důkaz, že spáchal přestupek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Honzo, zkuste psát pravdu, páč Vás nevyfotí radar pokud jedete o 8km rychleji…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mafyba

Tím si nejsem tak jistá jestli to příslušníci policie pochopí oni si přece musí vydělávat.Počítejte s variantou že budete muset zaplatit pokutu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

Nepochipí a neměl. Chceš říct, že jsi jel s vyprošťovacím tankem v obci rychlostí o 8 km/h více… na pohádky je prostor jinde…
Doplňuji:
nepochopí

Upravil/a: lukas.zmizik

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek