Vydrží nam vztah?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat Já Simona Mollerová narozena 07,12,1972 a můj přítel David Kočí narozen roku 28,06,1978 sem se chtěla zeptat jestli nám vydrží náš vztah náš vztah je krásný už spolu žijeme 6 let a jestli je dobrá věc jít třeba i někam dále třeba svatba atd.

Nejlepší odpověď
quentos

A jak my to máme vědět? Zajděte si k astrologovi.

Další odpovědi
fortin

Ne?

eva

Z mého pohledu určitě ano,už proto,že máte krásné datumy narození.Moje dcera se narodila 7.12.2009 a synovec 28.6.2009 🙂.Přeji vám hodně štěstí.

kenyrts

ANO

bond73

Docela slozita vec a hned na uvod ,vam musim sdelit,ze toto neni nikdy stoprocentni,ale jak popisujte,ze jste spolu 6.let,tak to cele, uz o necem svedci,ze k sobe mate blizko,nejvice vzak zalezi na tom,aby jste se, ve vetsine vecech shodli a sesli se v jeho obsahu.Dale mi zde trochu pozbyva to,ze po 6ti letech nemate ani jedno dite,vite, pokud spolu lidi maji zit ,dite upevni jejich vztah ,ja bych se nejdrive zabyval otazkou,zda spolu chcete mit potomka a az pote, bych resil otazku svatby,ale nemusite se tim ridit,je to pouze muj nazor na vec, jste jiz oba dost zraly na to,aby jste potomka meli.Jednu vec ,vam vzak sdelit musim,ve vetsine pripadech mych znamych,kdy partnerka byla starsi,ten vztah, i po nekolika letech ztroskotal,jelikoz partner nebyl v tom vztahu dominantni a proto si nasel mladsi partnerku,ale opet apeluji,jsou to pripady jinych a ten vas, muze byt jiny.Chcete sylset muj osobni nazor. Pokud lide spolu maji zit,nepotrebuji zadne lejstro,aby jim to dokazovalo.Hodne stesti vam preju v tomto partnerskem svazku.

kokos23

Ahoj Simono,proč by neměl vydržet?Vždy je to o lidech a toleranci.Mnoho štěstí!!!Hanka

georgia

Opravdové lásky je na světě tak málo,že váš 6letý vztah je tak či tak už paráda!Držím palce-jen tak dál!

panenka

já si myslím že ano

Michal

Pokud bude vše nadále tak ,jak popisujete a budeteli se snažit ANO.Vzhledem k tomu,že uvádíte jména a data narození,navštivte astrologa.