Avatar uživatele
anonym

Vydrží nam vztah?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat Já Simona Mollerová narozena 07,12,1972 a můj přítel David Kočí narozen roku 28,06,1978 sem se chtěla zeptat jestli nám vydrží náš vztah náš vztah je krásný už spolu žijeme 6 let a jestli je dobrá věc jít třeba i někam dále třeba svatba atd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

A jak my to máme vědět? Zajděte si k astrologovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
eva

Z mého pohledu určitě ano,už proto,že máte krásné datumy narození.Moje dcera se narodila 7.12.2009 a synovec 28.6.2009 🙂.Přeji vám hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenyrts

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bond73

Docela slozita vec a hned na uvod ,vam musim sdelit,ze toto neni nikdy stoprocentni,ale jak popisujte,ze jste spolu 6.let,tak to cele, uz o necem svedci,ze k sobe mate blizko,nejvice vzak zalezi na tom,aby jste se, ve vetsine vecech shodli a sesli se v jeho obsahu.Dale mi zde trochu pozbyva to,ze po 6ti letech nemate ani jedno dite,vite, pokud spolu lidi maji zit ,dite upevni jejich vztah ,ja bych se nejdrive zabyval otazkou,zda spolu chcete mit potomka a az pote, bych resil otazku svatby,ale nemusite se tim ridit,je to pouze muj nazor na vec, jste jiz oba dost zraly na to,aby jste potomka meli.Jednu vec ,vam vzak sdelit musim,ve vetsine pripadech mych znamych,kdy partnerka byla starsi,ten vztah, i po nekolika letech ztroskotal,jelikoz partner nebyl v tom vztahu dominantni a proto si nasel mladsi partnerku,ale opet apeluji,jsou to pripady jinych a ten vas, muze byt jiny.Chcete sylset muj osobni nazor. Pokud lide spolu maji zit,nepotrebuji zadne lejstro,aby jim to dokazovalo.Hodne stesti vam preju v tomto partnerskem svazku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kokos23

Ahoj Simono,proč by neměl vydržet?Vždy je to o lidech a toleranci.Mnoho štěstí!!!Hanka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
georgia

Opravdové lásky je na světě tak málo,že váš 6letý vztah je tak či tak už paráda!Držím palce-jen tak dál!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já si myslím že ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Pokud bude vše nadále tak ,jak popisujete a budeteli se snažit ANO.Vzhledem k tomu,že uvádíte jména a data narození,navštivte astrologa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek