janko18

Potřeboval bych poradit,jak si holku získat zpět.

Chodil jsem s holkou,kterou znám asi čtyři roky.Vždycky jsme byly jen kamarádi,ale po těch letech jsme se dali dohromady.Nes­kutečně jsme si ve všem rozuměli a měli téměř stejné myšlenky,prostě bylo to nejúžasnější.Všechno bylo fajn,užívali jsme si spolu tohle léto snad každý den a ani jsme se snad nikdy nepohádali,ale potom přišla škola a ona je bohužel na intru a já uplně někde jinde.Čas jsme na sebe měli jen o víkendech.Viděli jsme se už jen tak dvakrát za týden,ale všechno bylo v pohodě.Vydržel nám ten vztah asi čtyři měsíce a potom z ničeho nic mi řekla,že se se mnou chce rozejít,že mě má nejradši a že si s nikým jiným tolik nerozumí,ale že už mě chce jako kamaráda.A když jsem se jí zeptal co je důvodem proč už se mnou nechce být,řekla mi že nic,že žádný důvod nemá .Jsem z toho docela zmatenej a nešťastnej.Je to úplně jiná holka než ostatní co jsem kdy měl a je prostě ta nejlepší holka,kterou jsem kdy potkal a se kterou jsem šťastnej a rozumím si s ní úplně ve všem,holka na kterou bych nikdy nedal dopustit.Chci jí zpátky,ale nevím jak se zachovat a co mám dělat abych jí získal zase zpátky,prosím o nějakou radu.Děkuju.

Nejlepší odpověď
Alesh

Hele, pokud se takto rozhodla, pak to prostě necítí jak by bylo třeba, je to jednostranné. Stáhni se a dělej mrtvého brouka, možná změní názor, ale určitě netlač, to bude akorát horší. Když napíše neodpovídej, nech ji přilézt po kolenou. Pokud to neudělá, tak to stejně nemá smysl, takže si tak.

Další odpovědi
Nuk nuk

Otázka je jestli má smysl snažit se za každou cenu obnovovat vztah, který ona ukončila, prostě proto, že si zrovna řekla, že ho ukončí. Chápu, že se cítíš zmatený, zklamaný, zraněný a nerozumíš jejímu chování, ale když to řeknu natvrdo, asi Tě příliš ráda neměla. Skutečná láska netrvá 4 měsíce, neskončí proto, že jednomu z těch dvou přelétne něco přes nos a prostě „už nechce“, protože už se nabažila všeho přes léto a už víc nepotřebuje. Pusť milou slečnu „k vodě“, vymýšlet, jak začít s takovou znova, k ničemu nepovede. Jo, bude to chvilku trvat, já vím, ale časem to přebolí, neboj.

anonym

Janko, nezoufej si. Mám dojem, že Tvoji slečnu najednou přepadl strach z toho, jak je Váš vztah intenzivní. Ještě není připravená nést za něco takového plnou odpovědnost. Potřebuje čas, hlavně na to, aby si uvědomila, o co vše mezi Vámi jde.
Není čeho se bát. Jen se trochu stáhni a buď jí nadále oporou a dobrým kamarádem. Tohle přejde. Jednoho dne ten vstřícný krok k Tobě udělá sama.

ivzez

Na mne to působí spíše dojmem,
že se dívka možná do vztahu nutila,
že tě nechtěla zklamat.

Po prázdninách, kdy se vidíte méně si zřejmě uvědomila,
že jí až tak moc nechybíš, že v tom zpočátku zřejmě
viděla víc, než tam skutečně bylo.

Je-li tomu tak, zpátky ji nezískáš.

___
Poradila bych trochu se stáhnout, a do ničeho dívku nenutit (nepřemlouvat).
Mohl bys ztratit i kamarádku.

marci1

Bohužel nutit druhého do vztahu nelze. Nedělej nic a vyčkej, pokud Tě má ráda, tak si to rozmyslí. Udržovat vztah na dálku není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. 🙂

slevin

co ti tady vsichni pisou,jsou nesmysly.jedina pravdiva vec je,nech ji prilezt po kolenou.ale pravy duvod,proc te uz nechce,je ten,ze poznala nekoho jineho.ver mi.