zvonek

Můj vztah… co si o tom myslíte?

Chodím s klukem 2 týdny. Je úžasnej a moc si rozumíme. Když jsme spolu tak si máme pořád co říct. Jde ale o to, že dřív jsem vztahy měla takový, že kluci mi pořád říkali, jak moc mě milují a že jim chybím a že jsem úžasná. Pořád mi lichotili a všechno. Stále mi ve zprávách posílali srdíčka. Teď s mým nynějším klukem to tak není. Ještě jsme si neřekli „miluji tě“, ale jsem spolu krátce, takže na tom nevidím nic divnýho. Vůbec nic takovýho, třeba že mu chybím nebo jak mi to dneska sluší. To ne. Nebo jak jsem říkala, když jsme spolu, tak na chvíli nezavřeme pusu, ale když si píšeme, tak je to jiný a já nevím, co mám napsat. Srdíčko si pošleme max na dobrou noc. Tohle je kluk, se kterým bych byla nejradši už napořád a je to můj nelepší kluk, se kterým jsem kdy chodila. Miluji ho, ale nevím ,jestli cítí on to samý, co já k němu :( nechci o neho přijít, a tak se bojím.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Na tohle se těžko odpovídá, když Vás a ani Vašeho kluka neznáme osobně.

Na druhou stranu mohu kříci dvě věci. Za prvé, ne každý má potřebu neustále dokolečka omýlat, že toho druhého miluje. Ne každý má potřebu posílat srdíčka, kytičky a přihlouplé kýčovité obrázky.
Za druhé, společně strávený čas, ve kterém si máte co říci a je Vám spolu dobře, je mnohem více, než vyznání lásky a obrázky. Pokud má Váš vztah vydržet a pokud byste skutečně měli jeden z druhým vydržet napořád, pak jste ve stádiu, kdy jeden druhého poznáváte a to je nesmírně důležité. Nemohu vědět, co si kdo z Vás myslí a co cítí, ale máte určitě větší šanci, než jiné dnešní vztahy narychlo a postavené jen na momentální zamilovanosti.

Další odpovědi
ALDC

Pokud ho opravdu milujete, tak mu řekněte, co si o vašem vztahu myslíte. Myslím, že se oba dva stydíte si říct, co k sobě cítíte.....Víc bohužel neporadím.