Iridias

Viděl někdo z vás na vlastní oči UFO ?

Dobrý den,
zajímá mě zda někdo z vás viděl na vlastní oči nějaký úkaz, který by se mohl označit jako UFO. Přirozeně jsem viděl spoustu fotek v knížkách a na internetu, ale tyto zdroje považuji za nedůvěryhodné a motivované finančním ziskem. Já osobně jsem nikdy nic podobného neviděl a jsem k těmto věcem nedůvěřivý. Přesto mě to ale zajímá.
Co si o těchto fotkách a videozáznamech v médiích myslíte vy ?

Nejlepší odpověď
hapiky

Před léty jsem UFO viděl i slyšel v Ostravě. Hráli docela dobře.

http://marastmu­sic.com/Tisko­ve-Zpravy/Za-necele-dva-mesice-pristane-ve-Zline-UFO

Další odpovědi
orwell

To jsme na tom stejně, UFO jsem také ještě „nevyděl“, i když jsem toho jinak viděl už opravdu dost. A myslím si o tom své. Pochybuji, že nám tady létají mimozemšťané pod nosem a laškují s námi prostřednictvím piktogramů v obilí a pod. Spousta fotek a záznamů byla odhalena jako podvrhy a mystifikace, o čemž bylo možno zhlédnout před časem i pořad na Prima – Zoom. Zmíněné záběry jsou téměř vždy neostré a je možné si pod nimi představit ledacos. Je třeba to brát s rezervou.

agentpv

mám zkušenosti jenom s duchy, doporučuji ti sehnat si tyto knihy:

https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/ufo-i-nad-ceskoslovenskem-176961

https://www.cbdb­.cz/inzerat-433154-ufo-i-nad-cechami-a-slovenskem

WTLS

Neviděl, nevidím a neuvidím ;)
a jesli ano, tak se jdu léčit do Bohnic…

Kelt

Co takový Určitě Fajn Ogar. Takových je tu hodně.

Ametyst

To bych si moooooc přála. Úkazy na obloze mě fascinují. Neznámý létající objekt nemusí být mimozemský: může v tom mít prsty armáda.