Maty M

Vydám cover již vydané písně, když nejsem plnoletý?

Ahoj,
Umím dost dobře zaspívat jednu nejmenovanou písničku a chtěl bych vydat cover na tu píseň. Ale problém je, že nejsem plnoletý.
Pomůžete?

děkuji,
maty.

Edison: potřebuji poradit, jestli jde oficiálně vydat cover, i když mi nebylo 18..

Nejlepší odpověď
Edison

1. Nevíme, co uděláš nebo neuděláš. 2. To ti máme pomoct se zpěvem???

Další odpovědi
Kelt

Podívej se na yt, tam jsou třeba dvouleté děti, jak skáčou, hrají na flétnu a pod. A jestli umíš zpívat, tak zpívej profesionálně a ne cover.

Stilinski24

Myslím, že na plnoletosti to nezáleží. Jestli tě baví zpívat, umíš to a chceš, aby to lidi slyšeli, nevidím důvod, proč bys nemohl.