Johnny389

Výběr sportu

Ahojte, chtěl bych se zeptat,jaký by jste mi doporučili sport.
Do teď jsem dělal asi 3 roky sportovní šerm,ale nějak mě to přestalo bavit. Navíc jsem měl tréninky 4× týdně a občas sem jezdil celý víkend na závody.
Takže by jsem se chtěl zeptat jaký by jste mi doporučili sport ,nebo klidně ,jaký by jste chtěli zkusit vy a proč..
Mám skoro 15let a tak to na nějaký fotbal nebo hokej nevidím.
Ale klidně bych zkusil i nějaký kolektivní. Mám sportovní postavu a i ta fyzička tam je :)

Předem děkuji za rady :)

Nejlepší odpověď
Alesh

A my ti tady jako máme poradit, co by tě mohlo bavit? 🙂 A jak to asi máme vědět. Za prvé nemusíš sport dělat vrcholově, za druhé to je čistě tvoje volba, za třetí můžeš a měl bys dělat víc sportů. Pokud si čistě náhodou pohráváš s myšlenkou, že by tě ten sport snad jednou mohl živit, tak to v tom musíš mít kur*a jasno už teď a sám od sebe, takže ti tady nikdo nemůže objektivně a správně poradit.

Další odpovědi
bolak

Teďs mě rozesmál :)) Ty seš jak ta holka, co se tu asi před měsícem ptala v kategorii literatura, že prej bude psát knihu, že už to má všechno vymyšlený a jediná věc která ji schází, je téma o čem by jako měla psát..tak jestli by jí někdo neporadil…

larios22

Jestli máš rád kontaktní sporty tak zkus Box. Chodím do boxu a máme tam 2 takové jako seš ty ještě mladší 12–14 let :)

Kelt

Záleží, zda jsi týmový hráč,, nebo osobnost. Můžeš v prvním případě, když tě nebaví hokej , fotbal zkusit – basketbal, odbíjenou atd. Nebo veslování, kanoistiku. Potom třeba horolezectví nebo parašutismus – zde je výhoda, že bys nešel reklamovat vadné výrobky. Neznám Tě, ale v tvém případě bych udělal asi toto. Vybíral bych z několika sportů tímto způsobem,. Co tím získám a co tím ztratím, když budu dělat tento sport. A kde to bude jednoznačné, podle toho si vyber.
'Vřdycky je něco za něco.