nyjono

Které zapálení olympijského ohně se vám nejvíc líbilo?

U mně stále vede lukostřelba v Barceloně z r. 1992.
Také oheň. který se rozvinul do více malých, symboizující všechny zůčasněné zěmě byl také úžasný.

Nejlepší odpověď
dust8

Určitě to co je na obrázku k otázce, protože to vypadá cool. :)

Další odpovědi
Kepler

Taky se mi nejvíc líbil ten lukostřelec, byl to fakt machr. Napadlo mě jakou nesl zodpovědnost a jak dlouho to musel trénovat. Představte si tu mezinárodní ostudu, kdyby se netrefil…

Justin1

Taky se mi nejvíc líbil ten vystřelený šíp v Barceloně.

paul1

Také se mi líbilo víc zapálení ohnivým šípem, tam bylo kus umění. Když jsem porovnal pochodující sportovce z celého světa, kteří byli všichni s rouškami, či už z velkých krajin, nebo i pidi ostrůvků s demonstracemi proti očkování atd., kde byli většinou lidé bez roušek, tak mi bylo nějak smutno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.