Berrylove

Co mám dělat když mě nebaví tréninky

Už docela dlouho hraju volejbal ale poslední dobou mě tréninky nebaví,když ho hrajem ve škole tak se do toho pořádně opřu ale na trénink buď vůbec nedojdu nebi se nemůžu dočkat konce :(.Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
krispin

může to být příznak přetrénování, a na to pozor, je to velice nepříjemná věc. dalšími příznaky jsou fyzická únava, zvýšená spavost nebo naopak nespavost, ztráta chuti k jídlu nebo naopak „přežíravost“, aj.

doporučoval bych dát si od volejbalu na pár týdnů úplně pokoj, pak uvidíš jaká bude chuť. více o přetrénování třeba zde http://www.ex­traround.cz/cs/cla­nek/nocni-mura-sportovcu---pretrenovani?cid=1897

ze zkušenosti: pokud ani po šesti týdnech nedostaneš chuť jít na trénink, tak se donuť jít na jeden, dva, tři tréninky, a pokud ji ani pak nezískáš zpět, pak asi dozrál čas na jiný sport…

Další odpovědi
Drap

Musíš se sama rozhodnout co vlastně chceš. Jsou jen dvě možnosti :
1,trénovat
2,netrénovat.