Frogman

Vy, kteří posloucháte hudbu, máte taky třeba každý týden nejraději jinou písničku?

Strašně moc miluju hudbu, když narazím na nějakou, která se mi líbí, hned ji stahuju! :DD
Docela často narazím na nějakou skvělou písničku, u které si myslím, že ji budu považovat za svoji nejoblíbenější navždy, ale za nějaký čas, když narazím na další pecku, tak si to zase myslím u ní. A takhle je to pořád dokola.. :DD
Máte to taky někdo podobně? :DD

Odpovědi
JájsemRaibek

Ano a vůbec nezávidím you tube :D Proč?
Důvod je jednoduchý, nevědí co mi dát do nabídky.
Jednou to je česká písnička-třeba teď se mi líbí Slovenský klín, jindy vážná hudba-co pamatuji třeba příklad Vltava v podání na kytaru, jindy zase něco tvrdšího a pak zase třeba něco zamilovaného.
A teď si vyber co se mi líbí :D

Agneta

Třeba ano, ale né automaticky. Teď tancuji na tuhle super verzi: č. 13 (u mne vždy šťastné): Mamma Mia, 1:1:20 (budu mít vystoupení, trénujeme na flashmob):D
A co máš teď ty?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=UuBlW6sMMWc
Ale Frogmane pozor – tohle je fakt opium na nervy…a oni to vědí, proto tam zabudovali ten předstíraný konec, mě s tím prostě chytli…já to můžu ve dne v noci – prostě super…:DDD

iceT

Mám své oblíbence a nedávno jsem narazila při přehrávání písniček na YT na tohoto maníka a dost mi učaroval, takže zatím je na prvním místě, ale dost pochybuju, že najdu někoho ještě lepšího. Má vlastní tvorbu, ale má i hodně metal coverů od Adele po Jacksona a možná ještě dál v abecedě. Takže, jo jsem na tom asi stejně, změna je život,no ne?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=GPlV1wT_tNE
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8Tj3cnbgXyo

Frogman

Hádám, že na tom videu, jak jsi poslala, to je na počítači zpomalené schválně kvůli tomu relaxování, že? :DDD

Frogman

Agnet, jo, písničky z muzikálu Mamma Mia jsou skvělé, i v instumentálu, ty jsou taky takový uklidňovák. :DDD
Tahle verze je taky moc povedená! :)) Flashmob, cože, ty? :DD Kde a kdy to bude? :DD Na to hraješ? :DD

Já mám poslední 2 týdny nejraději zase tuhle: ttps://www.you­tube.com/watch?v=-ScjucUV8v0
Tancovali jsme ji na maturiťáku, ale ne přesně jako na videu, naše choreografka vymyslela mnohem lepší tanec!! :DDD

Frogman

*Na co hraješ? :DDD

Frogman

Raibeku, přesně! :DD
Tady je vidět, jak hodně nás Google špehuje… :DD
Stačí do Googlu napsat jakoukoli frázi a automaticky ti pak nabízí i na YT související videa…, holt je to tak. :DDDD